İFTAR YEMEĞİ

  • 19 Haziran 2017
  • 795 kez görüntülendi.
İFTAR YEMEĞİ

      Belediyemizin geleneksel hale getirdiği birlik,beraberlik için vermiş olduğu iftar yemeğine Evcilerli hemşehrilerimiz ve misafirlerimiz katıldı.İlçe Müftülüğünde görevli hocalarımız Kur’an okuma ve duaların’dan sonra Belediye Başkanımız Sayın Saim ÖZER

                   ”Mübarek Ramazan ayında yardımlaşmanın,dayanışmanın,cömertliğin,şefkatin ve merhametin ete kemiğe bürünmesi özellikle bu rahmet ayında gerçekleşmektedir.

İftar sofralarının etrafında inşa edilen manevi köprülerle; kalplerimize huzur,yüreklerimize sıcaklık ve bakışlarımıza umut hakim olur.

                      Bu tür etkinlikler kişiler arasında ayrım yapmadan birlik ve beraberliği sağlayarak bir bütün olduğumuzu birlikten güç aldığımızı hatırlatmaktadır.

                      Şunu asla unutmamak gerekir ki biz bu günlere birlik ve beraberliğimizi sağlayarak geldik,Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları dindar,dürüst bir avuç halkın birlik ve beraberlik oluşturarak bizlere bu cennet vatanda rahat ve huzurlu bi biçimde yaşam sürmemizi sağlamışlardır.

                     Diyeceğim şu ki ; burada olan herkes  kendi evinde iftarını yapabilirdi ama paylaşmak bir arada olmak için burada birlikte iftar yapıyoruz ,birlikten kuvvet doğar bir olalım diri olalım Allah’ım bizleri bu birlikten ayırmasın Allah hepimizin ibadetlerini kabul etsin.” diye konuştu.

                                   Saim ÖZER    Evciler Belediye Başkanı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ